Dismiss

Przedstawiciel handlowy / Warszawa

1 view

adam.mat...@aromavision.pl

unread,
Dec 9, 2006, 5:10:15 AM12/9/06
Agencja Marketingu Zapachowego - AromaVision - poszukuje kandydata na
stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wymagania:
- co najmniej 1 rok doświadczenia w branży,
- wykształcenie minimum średnie - preferowane osoby po studiach
wyższych,
- znajomość technik sprzedaży i marketingu,
- umiejętność posługiwania się pakietami biurowymi: Microsoft
Office oraz OpenOffice.org,
- ogólna wiedza na temat Internetu, w szczególności Information
Brokering,
- kreatywność i ambicja,
- prawo jazdy kategorii B,
- dobra prezencja.

Zakres obowiązków:
- opieka nad klientami,
- pozyskiwanie zleceń,
- obsługa bazy danych potencjalnych klientów.

Oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne - udział w zyskach,
- perspektywy rozwoju,
- praca w innowacyjnej branży w ambitnym zespole.

Aplikacje w postaci CV proszę przesyłać na adres
kon...@aromavision.pl. W tytule wiadomości proszę o umieszczenie
numeru referencyjnego: HDL/01/06. Nadsyłane zgłoszenia są
całkowicie poufne. Z naszej strony deklarujemy, że rozpatrzymy każde
zgłoszenie.

Prosimy o dodanie do przesłanych dokumentów klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Pozdrawiam,
Adam Matuszewski
Dyrektor Generalny AromaVision
Pion AIPtech@WSISIZ Business Center Club
Tel.: +48 663 189 327
E-Mail: adam.mat...@aromavision.pl
Strona internetowa: www.aromavision.pl