अब Google Groups, यूज़नेट फ़ोरम में नई पोस्ट करने या उसकी सदस्यता लेने की सुविधा नहीं देता है. हालांकि, यूज़नेट फ़ोरम में मौजूद पुराना कॉन्टेंट देखा जा सकता है.

Warszawa - Prawnik, doradca / specjalista / konsultant ds. prawa

0 बार देखा गया
नहीं पढ़े गए पहले मैसेज पर जाएं

InfoStolica

नहीं पढ़ी गई,
11 अक्तू॰ 2006, 9:33:45 am11/10/06
ईमेल पाने वाला
Misją firmy Info Stolica jest tworzenie platformy dzięki której Klienci będą
mogli w łatwy i szybki sposób kontaktować się z Ekspertami różnych dziedzin
a Eksperci za udzieloną pomoc otrzymają należne wynagrodzenie.

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać na pytania Klientów , zgodnie ze
swoją wiedzą i doświadczeniem (kontakt telefoniczny - rozmowy przychodzące).

Miejsce pracy:
Warszawa i okolice - praca zdalna (umowa zlecenie lub umowa gospodarcza)
wykonywana w miejscu zamieszkania.
W lokalu współpracownika zostanie zainstalowana dodatkowa linia
telefoniczna.

Czas pracy:
Minimum 3 godziny dziennie online (współpracownik sam ustala kiedy będzie
dostępny)

Wymagania:
Osoba na tym stanowisku musi mieć wiedzę i doświadczenie w minimum jednej z
poniższych dziedzin:

Prawo administracyjne
Prawo autorskie
Prawo bankowe
Prawo budowlane
Prawo cywilne
Prawo mieszkaniowe
Prawo podatkowe
Prawo pracy
Prawo rodzinne
Prawo spadkowe
Prawo spółek
Windykacja należności

Dodatkowo:
1) możliwość udokumentowania swojej wiedzy i doświadczenia
2) stały dostęp do internetu z parametrami:
- ściąganie danych min. 256 kb/s
- wysyłanie danych min. 96 kb/s

CV prosimy przesłać na adres email: pr...@infostolica.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez firmę Info Stolica w celu przedstawiania mi
oferty zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt

Info Stolica
tel. 22 213-11-07
kom. 602-266-647
email: pr...@infostolica.pl

0 नया मैसेज