Warszawa / Doradca / specjalista ds. pakietu Microsoft Office

InfoStolica

unread,
Oct 10, 2006, 4:25:13 AM10/10/06
Misją firmy Info Stolica jest tworzenie platformy dzięki której Klienci będą
mogli w łatwy i szybki sposób kontaktować się z Ekspertami różnych dziedzin
a Eksperci za udzieloną pomoc otrzymają należne wynagrodzenie.

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie udzielać informacji oraz doradzać Klientom ,
zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem. (kontakt telefoniczny - rozmowy
przychodzące).

Miejsce pracy:
Warszawa i okolice - praca zdalna (umowa zlecenie lub umowa gospodarcza)
wykonywana w miejscu zamieszkania.

W lokalu współpracownika zostanie zainstalowana dodatkowa linia
telefoniczna.

Czas pracy:
Minimum 3 godziny dziennie online (współpracownik sam ustala kiedy będzie
dostępny)

Wymagania:
1) możliwość udokumentowania swojej wiedzy i doświadczenia
2) stały dostęp do internetu z parametrami:
- ściąganie danych min. 256 kb/s
- wysyłanie danych min. 96 kb/s

CV prosimy przesłać na adres email: pr...@infostolica.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez firmę Info Stolica w celu przedstawiania mi
oferty zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Info Stolica

ul. Łukaszczyka 30

02-781 Warszawa

tel. 22 213-11-07

kom. 602-266-647

email: pr...@infostolica.pl