Dismiss

Wrocław / Mechanik Motocyklowy

Tool

unread,
Jan 9, 2007, 8:05:26 AM1/9/07
MOTORACER - Sklep Serwis Komis Motocyklowy we Wrocławiu poszukuje kandydatów
na stanowisko: Mechanik.

Zakres obowiązków:
- naprawa motocykli, skuterów, quadów.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku mechanika,
- kwalifikacje mechanika, elektromechanika,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- kreatywność i dyscyplina pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę,

- atrakcyjny system prowizyjny.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: sk...@motoracer.pl

MOTORACER - Sklep Serwis Komis Motocyklowy
ul. Mielczarskiego 60a, 51-663 Wrocław - Biskupin
tel. 071 344 05 33, kom. 0 695 822 422
www.motoracer.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy również o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w
kwestionariuszu dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133
poz. 883)".