Dismiss

Kraków - redaktor portalu ekonomicznego

Marzena

unread,
Sep 9, 2006, 2:29:27 PM9/9/06
Firma Sedlak & Sedlak poszukuje osoby na stanowisko redaktora portalu
wynagrodzenia.pl

Zakres obowiązków:

a.. przygotowywanie i publikowanie tekstów, opracowań, analiz i raportów
nt. wynagrodzeń;
b.. uczestnictwo w bieżących pracach redakcji;
c.. aktywne poszukiwanie i analizowanie informacji o rynku pracy i
wynagrodzeniach;
d.. sprzedaż usług i produktów firmy;
e.. stałe poszerzanie wiedzy z zakresu wynagrodzeń;
Wymagania stawiane wobec kandydatów /kandydatek:

a.. wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
b.. znajomość języka angielskiego;
c.. zainteresowanie problematyką wynagrodzeń;
d.. chęć i zdolność ciągłego uczenia się;
e.. komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
f.. samodzielność w działaniu;
g.. umiejętność dobrego organizowania pracy;
h.. znajomość programów Word i Excel;
i.. doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów będzie dodatkowym
atutem.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) proszę przesyłać na adres
jakubiec(at)wynagrodzenia.pl