Grupos de Google ya no admite nuevas publicaciones ni suscripciones de Usenet. El contenido anterior sigue siendo visible.

Wiodący Programista .Net Katowice

Visto 0 veces
Saltar al primer mensaje no leído

Workexpress

no leída,
6 sept 2006, 11:46:026/9/06
a
Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza
przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania
Zasobami Ludzkimi.
Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży IT poszukujemy osób na
stanowisko:

Wiodący Programista .Net
Nr. ref. 86/16/WP

Wymagania:
Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne;
Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++ lub Java lub C#;
Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu na platformie .Net w języku
C#;
Umiejętność projektowania rozwiązań dla wybranych fragmentów
funkcjonalnych;
Umiejętność tworzenia niezawodnego oprogramowania;
Znajomość technologii bazodanowej i języka SQL;
Umiejętność oszacowania czasochłonności przydzielonych zadań
programistycznych;
Umiejętność zaprojektowania i przygotowania zestawu testów
podstawowych (unit test)
Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej;
Umiejętność pracy grupowej;
Chęć podnoszenia kwalifikacji;
Pożądane:
Znajomość technologii .NET;
Znajomość narzędzi i systemów Microsoft (MS Visual Studio, MS SQL
Server itp.);
Umiejętność posługiwania się UML;
Znajomość wzorców projektowych;

Zakres obowiązków:
Programowanie modułów funkcjonalnych aplikacji wielowarstwowych i
wielowątkowych w technologii .NET;
Projektowanie rozwiązań technicznych;
Przygotowanie i wykonywanie testów podstawowych (unit test);
Przygotowanie dokumentacji technicznej;

Dodatkowe informacje:
- Umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju i awansu pionowego;
- Szkolenia;
- Narzędzia pracy;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;

Kontakt:
Aplikacje - CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, podpisane
imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na podany adres e-mail. W
temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny stanowiska.

0 mensajes nuevos