Dismiss

Doradca personalny ds. IT Katowice

Workexpress

unread,
Sep 6, 2006, 11:44:10 AM9/6/06
to
Doradca personalny ds. IT
Nr referencyjny 86/19/DIT

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza
przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania
Zasobami Ludzkimi.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska z
branży it;
Znajomość języka angielskiego;

Cechy pożądane:

Komunikatywność;
Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;
Wysoka motywacja do pracy;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Samodzielność.

Zakres zadań:

Prowadzenie działań bezpośrednich w pozyskiwaniu odpowiednich
kandydatów z branży IT;
Przeprowadzanie pełnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska
zarówno w kraju jak i zagranicą;
Tworzenie bazy kandydatów;
Współpraca z różnymi instytucjami w zakresie pozyskiwania
kandydatów;

Oferujemy:

Praca w młodymi i dynamicznym zespole;
System szkoleń wewnętrznych;
Motywacyjny system wynagrodzeń;
Umowa o pracę po okresie próbnym;

Kontakt:
Aplikacje - CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, podpisane imieniem
i nazwiskiem
prosimy przesyłać na adres: aleksa...@workexpress.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny stanowiska.
Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.