Dismiss

PŁATNY STAŻ / PRAKTYKI / Warszawa

PL

unread,
Feb 22, 2007, 7:22:20 AM2/22/07
to
PŁATNY STAŻ / PRAKTYKI

Miejsce praktyk: Warszawa

nr ref. 22/2007/PSP

Poszukujemy do swojej siedziby w Warszawie stażystów / praktykantów na
płatne staże lub praktyki.

Podstawowe zadania:

1. prowadzenie i uzupełnianie istniejącej bazy danych klientów firmy

2. prowadzenie rozmów telefonicznych

3. administrowanie dokumentami;

4. prowadzenie korespondencji;
5. inne prace zlecone przez konsultantów.

Wymagania:

1. studenci IV, V roku (mile widziane kierunków ekonomicznych);
2. bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym Internetu;
3. dyspozycyjność;
4. wysokie zdolności interpersonalne;
5. bardzo dobra organizacja pracy.
6. dobra znajomość oprogramowania Word Excel

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji
(CV + list motywacyjny) na adres:

piotr_le...@eurokadry.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O
ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".