Dismiss

Warszawa / Specjalista od rozwiązań bazodanowych

Meehoo

unread,
Mar 20, 2007, 1:53:03 PM3/20/07
to
Opis stanowiska:

Optymalizacja baz danych w celu zwiększenia wydajności
Projektowanie relacyjnych baz danych: Oracle, MySQL
Programowanie interfejsów do baz danych.

Wymagania:

? Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, elektroniki
? Znajomość środowiska baz danych MS SQL-serwer, ORACLE
? Znajomość systemów operacyjnych LINUX, UNIX
? Umiejętność pisania skryptów shell
? Znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w
międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

Octagonet S.A. oferuje swoim pracownikom pracę w stymulującym do działania
środowisku, dając atrakcyjny pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
zawodowego, jak również wynagrodzenie adekwatne do ich umiejętności,
zaangażowania i warunków panujących na rynku. Oferujemy zatrudnienie w
dowolnej formie, pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie
projektami oraz wyjazdy zagraniczne.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

pr...@octagonet.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".