Dismiss

Warszawa / Grafik www / etat

Magdalena Daniluk

unread,
Feb 23, 2007, 8:01:01 AM2/23/07
Firma nonstop studio, działająca głównie na warszawskim i bydgoskim rynku
usług interaktywnych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Grafika / Projektanta

Wymagania:
- doświadczenie w realizacji projektów na potrzeby Internetu,
- swobodne poruszanie się w kompozycji i plastyce wielu konwencji,
- znajomość aktualnych trendów,
- znajomość metodyki projektowania zorientowanego na użytkownika,
- biegła obsługa Adobe Photoshop,
- odpowiedzialność i terminowość,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana umiejętność tworzenia animacji w technologii Flash.

Zadania:
Osoba zatrudniona na opisanym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie
kreacji serwisów www i portali, prezentacji multimedialnych, reklam
internetowych.

Oferujemy:
- udział w interesujących, prestiżowych projektach,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę/umowa o dzieło.

Na CV wraz z portfolio i listy motywacyjne czekamy do dnia 12.03.2007.
Prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133
poz. 883)"

E-mail do korespondencji: pr...@nonstopstudio.com

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu
jedynie z wybranymi osobami.

T: +48.692 242 536
nonstop studio
ul. Estrady 70C,
Warszawa