Dismiss

STAŻ W DZIALE MARKETINGU I REKLAMY/KRAKÓW

ANWA

unread,
Sep 26, 2007, 6:37:33 AM9/26/07
ANWA TOYOTA AL. POKOJU - AUTORYZOWANY DEALER TOYOTA MOTOR POLAND w Krakowie
w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na staż do
Działu Marketingu i Reklamy:

Miejsce pracy: Kraków

STAŻ W DZIALE MARKETINGU I REKLAMY

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie podlegać bezpośrednio Kierownikowi Działu i
pomagać przy realizacji działań marketingowych.

Główne obowiązki:

- prowadzenie, weryfikacja i aktualizacja baz i danych /CRM/,
- budowa, prowadzenie i edycja baz danych w Excelu,
- pomoc przy prowadzeaiu badań marketingowych,
- pomoc przy realizacji akcji promocyjno-reklamowych,
- pomoc przy realizacji imprez oraz bieżących działań marketingowych.

Wymagania:

- biegła obsługa komputera,
- znajomość pakietu MS Office i OpenOffice,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- dokładność,
- komunikatywność,
- skrupulatność,
- solidność,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- ciekawą pracę u delera znanej na rynku polskim prestiżowej marki
samochodów Toyota,
- możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i referencji.

Szczegółowe Informacje dot.stażu:

1. termin rozpoczęcia - możliwy od zaraz po rejestracji w Grodzkim Urzędzie
Pracy w Krakowie ul.Wąwozowa 34 przy zameldowaniu stałym lub czasowym na
terenie Krakowa
2. czas trwania stażu - 6 m-cy
3. staż płatny przez Urząd Pracy.

Mile widziane:
- dynamiczne osoby chcące zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie,
- prosimy o dołanczanie zdjęcia do CV.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie
ofert zawierających kompletne CV z aktualnym zdjęciem wraz z listem
motywacyjnym na adres e-mail: mark...@anwa.eu w tamcie maila:

Przy przesyłaniu ofert na maila prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego
(zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia
29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883).". Bez powyższej
klauzuli nie możemy rozpatrywać zgłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane,
interesujące nas zgłoszenia.

Preferowany kontakt: poczta elektroniczna.