Dismiss

Wroclaw / Praca przy komputerze

Clarena MayStar Polska Sp. z o.o.

unread,
Oct 3, 2006, 7:27:28 PM10/3/06
Dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna Clarena Maystar Polska Sp. z
o.o. poszukuje pracownika do biura obsługi klienta.

Przewidywane obowiązki:
Uzupełnianie stron:
http://www.clarena.pl, http://www.maystar.pl, http://www.rubica.pl
Rozsyłanie informacji o nowościach.
Czynny udział wszędzie tam gdzie mowa o kosmetykach. (forum, listy
dyskusyjne, ....)
Szukanie wszelkich metod ułatwienia zainteresowanym dojścia do informacji o
firmie.

Wymagania:
Wiedza kosmetyczna .. (doświadczenie w pracy kosmetyczki, kursy,...)
Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.
Łatwość w poruszaniu sie po stronach WWW oraz usługach internetowych.
Chęć do pracy i rozwoju.

Oferujemy:
Stałą pracę w szybko rozwijającej sie firmie na ciekawym stanowisku.
Ciągły kontakt z kosmetyczkami i wiedza kosmetyczna.
Szkolenia kosmetyczne dotyczące sprzętu jak i kosmetyków.
Szanse na realizacje własnych pomysłów.
Miejsce pracy w jakim będzie doceniona własna inicjatywa.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego pod adres
mail: marcin...@clarena.pl