Google Groups unterstützt keine neuen Usenet-Beiträge oder ‑Abos mehr. Bisherige Inhalte sind weiterhin sichtbar.

Grafik - Webdesigner /zgłoszenia na rekrutacja@e-direct.pl

0 Aufrufe
Direkt zur ersten ungelesenen Nachricht

male...@gmail.com

ungelesen,
22.02.2007, 04:12:1922.02.07
an
Grafik - Webdesigner

Firma e-direct Polska świadcząca kompleksowe usługi z zakresu
projektowania, realizacji i utrzymania serwisów oraz aplikacji
internetowych, poszukuje kandydata na stanowisko Grafik komputerowy/
webdesigner.

Wymagania:
- doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych na potrzeby stron
WWW,
- umiejętność wykorzystania narzędzi graficznych typu: Adobe
Photoshop, lub Macromedia Fireworks, mile widziana znajomość:
Macromedia Flash, Adobe Illustrator, inDesign,
- kreatywność,
- elastyczność w pracy,
- sumienność i terminowość,
- zaangażowanie w powierzone projekty,
- samodzielność, odpowiedzialność, lojalność, punktualność,
- preferowane uzdolnienia plastyczne.

Zadania:
- realizacja projektów reklamowych/marketingowych od strony graficznej
- wykonywanie projektów graficznych stron internetowych, obróbka zdjęć
itp., zapewnienie i utrzymanie poziomu ich jakości,
- projektowanie i realizacja animacji, prezentacji itp.
- projektowanie elektronicznych nośników reklamowych
- optymalizacja grafiki na potrzeby WWW.

Forma kontaktu:
Zgłoszenia (list motywacyjny oraz CV) prosimy przesyłać na adres:

rekru...@e-direct.pl

z tematem "[Praca] grafik webdesigner" załączając poniższe dokumenty:
- informacje o dotychczas zrealizowanych projektach
- ewentualne referencje
- zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e-direct Polska Sp. z
o.o.
dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania
29.08.97r. o ochronie danych osobowych."
e-direct Polska zastrzega, że kontaktować będzie sie tylko o z
wybranymi kandydatami.

0 neue Nachrichten