Programista WEB / Administrator Warszawa Praca na umowę o pracę

Kefir

unread,
Dec 10, 2007, 2:24:26 PM12/10/07
Polski oddział Brytyjskiego koncernu T-matic Systems Sp. z o.o, z
siedzibą w Warszawie działająca w branży monitoringu maszyn i pojazdów
(systemy GPS,GPRS) w związku z dynamicznym rozwojem na terenie Polski
poszukuje

Programista WEB / Administrator - praca stała na umowę o pracę

Zakres obowiązków:

W zakresie programowania
Modyfikacje istniejącego oprogramowania wykorzystując środowisko T-
matic Systems, testy, tworzenie nowego oprogramowania, zarządzanie
programistami (wewnętrzni i zewnętrzni)

W zakresie administracji
Administracja (zdalna) serwerami baz SQL, kontrola poprawności
działania serwerów, replikacji, kopii bezpieczeństwa, obciążenia
serwerów, zarządzanie (zlecanie i kontrola) definicji firewall,
monitoring poprawności działania aplikacji serwerowych, współpraca z
firmą kolokującą

Wymagane kwalifikacje:
Doświadczenie w zakresie administracji bazami danych SQL, serwerami MS
Windows Serwer (zakres średniozaawansowany), Apache, Programowanie,
wiedza i doświadczenie w językach i technologiach: Ajax, PHP, SQL,
XML, HTML

Doświadczenie
Minimum 2 lata o podobnym zakresie obowiązków

Możliwość awansu w strukturach koncernu, atrakcyjne wynagrodzenie.

CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach
rekrutacyjnych) oraz
list motywacyjny proszę przesyłać mailem na adres recruitment@t-
matic.com z infromacją w tytule WEB/PL