Dismiss

Warszawa - Telemarketer - poszukiwany

szymon...@gmail.com

unread,
Apr 11, 2007, 5:20:52 AM4/11/07
Wydawnictwo Polskie Centrum Budownictwa Difin i Muller Sp. z o.o.
istnieje na polskim rynku od 10lat.

Podstawową działalnością firmy jest wydawanie czasopism i książek z
dziedziny budownictwa.
Pozycję wydawnictwa na rynku pracy budowlanej ugruntowały dwa
miesięczniki:
ogólnopolski - "Forum Budowlane" (ukazujący się od 1996r.) oraz jedyny
na polskim rynku miesięcznik poswięcony wyłącznie branzy dachowej i
dekarskiej - "Dachy" (ukazuje się od stycznia 2000r.).
FIrma co roku uczestniczy w najważniejszych polskich oraz
zagranicznych targach budowlanych.
Profil wydawnictwa Polskie Centrum Budownictwa Difin i Muller Sp. z
o.o. uzupełniają wydawnictwa książkowe z
zakresu budownictwa ogólnego, prawa budowlanego oraz podręczniki dla
dekarzy.
Z wydawnictwem związane są również prężnie działające strony
internetowe:
www.forum-budowlane.pl, www.dachy.info.pl.

WYMAGANIA: (wykształcenie - kierunek, języki, komputer, cechy osobowe,
prawo jazdy itp.)
- student
- znajomość MS Office
- komunikatywność

ZADANIA:
- Wysyłanie do kontrahentów informacji o nowościach wydawniczych
(faxem, pocztą)
- Tworzenie baz danych
- Drobne prace biurowe
- Kontakt telefoniczny z klientem

OFEROWANE WARUNKI: (rodzaj umowy, wysokość wynagrodzenia, szkolenia
itp.)
- Umowa-zlecenie (podstawa+prowizja), stawka godzinowa
- Praca w godzinach 8-12, 12-16 lub 8-16

ADRES DO SKŁADANIA APLIKACJI:
fo...@pcbmedia.pl, fax 0-22 646 75 21