Dismiss

Lublin / programista PHP / praca stała, pełny etat

Marek Szczepaniak / STRUCTUM

unread,
Jan 9, 2008, 4:10:49 AM1/9/08
Poszukujemy programisty PHP w Lublinie. Oferujemy pracę na pełny etat.

Zadania

* Prace programistyczne w ramach dużego przedsięwzięcia informatycznego
* Wsparcie techniczne dla tworzonego oprogramowania

Oczekiwania

* Praktyczne umiejętności programistyczne w PHP
* Wiedza i doświadczenie z zakresu rozwiązań bazodanowych
* Konsekwencja w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
* Dobra organizacja pracy
* Praktyczna znajomość zagadnień związanych z Internetem
* Mile widziana znajomość AJAX

Oferujemy

* Pracę w firmie internetowej o stabilnej pozycji rynkowej
* Dostęp do zaawansowanych technologii
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia

* Listy motywacyjne i CV prosimy przesyłać na adres: >>
info[at]structum.com.pl <<
* Adres do korespondencji: Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59,
20-246 Lublin, Poland

STRUCTUM Sp. z o.o.
ul. Niepodległości 30/59

tel./fax.+48 (prefix) 81 7470014, 4442828, 4442829