Dismiss

Warszawa - Informatyk

TALEX S.A.

unread,
Sep 4, 2006, 10:49:08 AM9/4/06
Talex S.A. oddział w Warszawie (www.talex.pl) poszukuje informatyka

Zakres obowiązków:

- Bieżąca administracja systemami teleinformatycznymi (WAN, LAN,
sieć telekomunikacyjna)
- Wsparcie użytkowników końcowych
- Diagnostyka i usuwanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem
- Instalacja sprzętu i oprogramowania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe w dziedzinie informatyki lub
elektroniki
- Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows oraz pakietu MS Office
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność, operatywność oraz komunikatywność
- Zdolności techniczne
- Umiejętność pracy w sytuacjach awaryjnych i pod presją czasu
- Prawo jazdy

Osoby, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie
życiorysu oraz listu motywacyjnego do dn. 11 września br. na adres
e-mailowy:
krzysztof(kropka)kosewski(małpa)talex(kropka)pl
W temacie prosimy wpisać: "praca - informatyk"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi
kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych,
Dziennik
Ustaw Nr 133 Poz. 883)