Dismiss

Warszawa / DOKUMENTALISTA - praktyki

WolaInfo

unread,
Sep 13, 2006, 5:36:52 AM9/13/06
WOLA Info, czołowy polski integrator systemów teleinformatycznych,
poszukuje praktykantów na stanowisko:

DOKUMENTALISTA

obowiązki:
- przygotowywanie dokumentacji testowej
- wykonywanie testów zgodnie z dokumentacją
- raportowanie

wymagania:
- Wykształcenie średnie,
- Znajomość MS Office,
- Obsługa poczty elektronicznej,
- Znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
- Znajomość zagadnień technicznych i nomenklatury informatycznej.
- praca na pełen etat

mile widziane:
- umiejętność myślenia analitycznego i samodzielnego poszukiwania
rozwiązań
- dążenie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- umiejętność swobodnej komunikacji interpersonalnej

Pracownikom oferujemy:
- ścieżkę rozwoju zawodowego
- pracę przy projektach dla czołowych polskich przedsiębiorstw

CV prosimy nadsyłać na adres oferty-pracy