Dismiss

Przedstawiciel Handlowy/Bielsko-Biała

Setia.pl

unread,
Nov 24, 2006, 2:24:16 AM11/24/06
to
Firma Usługowa Setia.pl poszukuje pracownika na stanowisko
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na terenie Bielska-Białej.

ZADANIA:
- prezentacja oraz sprzedaż produktów
- utrzymywanie kontaktów z klientami
- pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:
- własny komputer i dostęp do Internetu oraz telefon
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- gotowość do pracy w terenie
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne + stałe po okresie próbnym
- dostęp do materiałów promocyjnych
- pomoc

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem, na
adres e-mail:pr...@setia.pl, z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie
danych osobowych Dziennik Ustaw nr 133 z 1997r. poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
www.setia.pl