Dismiss

Kraków / Project Manager / paca stała

Dział Rekrutacji Grupy Adweb

unread,
Apr 10, 2007, 5:47:58 AM4/10/07
to
PROJECT MANAGER - KIEROWNIK PROJEKTÓW INTERNETOWYCH
Kim jesteśmy?

Agencją Interaktywną z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmujemy się kreacją,
multimediami, planowaniem i prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie.
Zatrudniamy ok. 25 osób, plus stażyści, praktykanci i wirtualne mrówki.
Strona www.adweb.pl

Kogo szukamy :

Świetnie zorganizowanego i perfekcyjnie zarządzającego czasem,
inteligentnego managera, który będzie miał świadomość że objął jedno z
kluczowych stanowisk w firmie.Człowieka, który umie zarządzać zespołem
projektowym, koordynować jego pracę i czuwać nad realizacją założeń. Osoby,
która myśli kreatywnie i z tysięcy swoich pomysłów potrafi wybrać
najlepszy - najlepiej trafiający w potrzeby Klienta

Otwartego optymisty, twardego negocjatora, o ponadprzeciętnych zdolnościach
interpersonalnych .

Osoby która o Internecie wie prawie wszystko, a to czego nie wie - umie
wygooglać i która chce pracować w obszarze e-marketingu, zajmując się pracą
twórczo - organizacyjną nad projektami kampanii promocyjnych w Sieci.

Nie szukamy :

Osoby, która dotychczas nie zajmowała się żadną formą zarządzania, a Swoją
wiarę w to że da radę opiera tylko na przeczuciu.

Twoje zadania :

Bieganie miedzy pokojami i koordynacja całości projektów na linii Klient -
Marketing - Graficy - Programiści. Analiza potrzeb Klienta i projektowanie
strategii marketingowych. Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie budżetu
marketingowego Klienta. Egzekwowanie wykonywania poleceń od zespołu (tak -
musisz być stanowczy i konkretny), motywowanie ludzi, bycie dla nich
partnerem (i zdolny do kompromisu). Negocjacje z Klientami

Jeżeli ponadto wiesz jak rozmawiać z grafikami i programistami aby
efektywnie przekazywać im Swoje pomysły (i to robiłeś !), umiesz być
kompetentny dla Klienta i otwarty dla naszych ludzi - będziesz nasz !

Co oferujemy:

Ciężką, dającą satysfakcję pracę - za to w rozsądnych godzinach i bez
zarywania nocy (pon - pt - 8.00 - 16.30); naprawdę godne wynagrodzenie;
udział w ciekawych projektach i współpracę ze świetnym zespołem - a raz na
jakiś czas możliwość ogrania go w kręgle lub bilarda. Dodatkowo - jak
zwykle - konferencje, szkolenia, stabilność zatrudnienia, komórka i laptop.

Zainteresowany?
Prześlij Swoje CV i LM na adres praca(at) adweb.pl i czekaj...odezwiemy się
na pewno.