Dismiss

Programista .NET / Poznań / umowa o pracę

Małgorzata Szabelska

unread,
Jun 12, 2007, 3:35:57 AM6/12/07
to
Poszukujemy programistów .NET

Netrostar Inc. to jeden z liderów na rynku rozwiązań IT. Projektujemy
i wdrażamy zaawansowane technologicznie aplikacje internetowe i
systemowe. Oferujemy profesjonalne usługi takie jak webdesign, e-
commerce, administrowanie serwerami, dbanie o bezpieczeństwo stron www
oraz programów. Główna siedziba firmy znajduje się w Miami na
Florydzie. W 2006 roku otworzyliśmy również filię w Polsce. Jeżeli
chcesz pracować nad interesującymi projektami, w gronie ciekawych
ludzi i rozwijać swoje umiejętności - zapraszamy. Obecnie poszukujemy
programistów .NET

Wymagania:

* wykształcenie wyższe kierunek informatyka i pokrewne (mile
widziani studenci ostatnich lat i absolwenci)
* znajomość technologii .NET
* znajomość SQL Server 2000/2005
* doświadczenie w pracy z Visual Studio 2003/2005
* dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

* stałą pracę w młodym i kreatywnym zespole przy bardzo
różnorodnych i zaawansowanych projektach
* wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wyników
pracy

Zakres obowiązków:

* projektowanie, testowanie i wdrażanie aplikacji internetowych
* tworzenie specyfikacji i dokumentacji rozwijanego oprogramowania

Miejsce pracy: Poznań

Kontakt:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu
motywacyjnego na adres e-mail: jo...@netrostar.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o
Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.
883).