Poszukujemy asystentki kierownika biura. Nasze biuro mieści się w Babicach Starych koło Warszawy.

bi...@golebiewski.biz

unread,
Jul 20, 2006, 4:16:22 AM7/20/06
Poszukujemy asystentki kierownika biura. Nasze biuro mieści się w Babicach
Starych koło Warszawy.

Wymagania:

umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
miły, ciepły głos,
poczucie humoru,
sumienność,
duża samodyscyplina,
komunikatywność,
umiejętność działania niekonwencjonalnego,
preferujemy doświadczenie na podobnych stanowiskach /zastrzegamy sobie
możliwość weryfikacji informacji/

Zakres obowiązków:

telefoniczne kontakty z klientami /nie jest to telemarketing i nie jest to
sprzedaż/ - bieżąca obsługa i bieżące nawiązywanie i podtrzymywanie
kontaktów
pomocnicze prace biurowe / przygotowanie i wysyłka korespondencji, pomoc w
obsłudze spotkań/

Oferujemy:

pracę w młodym dynamicznym zespole,
ciągle nowe wyzwania
nieoczekiwane zwroty akcji
możliwość poznania branży motoryzacyjnej / w przeważające większości naszymi
klientami są koncerny motoryzacyjne
możliwość rozwoju i nauczenia się prawidłowej obsługi klienta

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres bi...@golebiewski.biz

Z pozdrowieniami
Kierownik Biura
Anna Iwanicka