Dismiss

Project manager agencja interaktywna, stała, Kraków

pr...@apeiro.pl

unread,
May 1, 2007, 9:53:36 AM5/1/07
to
Pracodawca: agencja interaktywna .apeiro

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
» Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez kontakty własne oraz
rozwijanie istniejących relacji z kluczowymi aktualnymi klientami
firmy
» Przygotowanie materiałów sprzedażowych (wycen, prezentacji) w
oparciu o wypracowaną w firmie metodologię
» Odpowiedzialność za wysokiej jakości obsługę wszystkich nowych i
istniejących klientów firmy
» Prowadzenie projektu w części handlowej do momentu podpisania umowy
oraz przekazania go do realizacji tworzone w ścisłej współpracy z
zespołem project managerów oraz działem kreacji.

Oczekujemy:
» Znajomości rozwiązań z zakresu: serwisy WWW, aplikacje CMS,
Intranet, e-marketing, reklama internetowa
» Orientacji w biznesowych zastosowaniach Internetu, elementarnej
znajomości ekonomii
» Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, łatwości sprzedania
własnej wiedzy, budowania zaufania do własnej osoby i firmy
» Umiejętności zarządzania projektem (współpraca na lini klient zespół
produkcyjny: projektant, grafik, programista)
» Bardzo dobrego zorganizowania, samodzielności, kreatywności,
dokładności, uczciwości
» Zorientowania na sukces

Oferujemy:
» Możliwość pracy nad satysfakcjonującymi projektami, dla dużych
klientów
» Satysfakcjonującą stałą pensję + wysokie prowizje za zrealizowane
wyniki
» Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

Rodzaj pracy:
» stała
» umowa zlecenie

Kontakt
Aplikacje ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail:
praca(małpka)apeiro.pl lub za pomocą formularza na naszej stronie WWW.
Prosimy w polu imię i nazwisko dopisać nr ref. MP

agencja interaktywna .apeiro
ul. Mehoffera 23
31-322 Kraków

turystyka

unread,
May 3, 2007, 3:28:12 AM5/3/07

> Przygotowanie materiałów sprzedażowych (wycen, prezentacji) w

Metodologie ?
A Wy w ogole wiecie co to slowo znaczy ?