Dismiss

Wroclaw / Programista PHP

BP

unread,
May 11, 2007, 10:35:37 AM5/11/07
to
Firma IDC Solutions poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista PHP

Zakres obowiązków:
- stworzenie i rozwijanie aplikacji do przeprowadzania badan internetowych
- opieke i rozwoj kodu utworzonego przez innych programistow

Wymagania:
- bardzo dobra znajomosc PHP (5)
- bardzo dobra znajomosc MySQL
- znajomosc CSS, JavaScript
- komunikatywnosc i wysoka motywacja
- umiejetnosc pracy pod presja czasu

Mile widziane:
- znajomosc podstaw statystyki
- studenci zaoczni

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowe o dzielo/zlecenie/fakture VAT
- udzial w ciekawym ogolnopolskim projekcie
- mozliwosc udzialu w innych projektach
- prace w scislym centrum Wroclawia

CV prosimy kierowac pod adres:
pr...@USUNTObrandprestige.pl - skontaktujemy sie z wybranymi osobami

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia
29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr133, poz.883)."