Dismiss

Kierownik produkcji

HRFace

unread,
Apr 6, 2007, 9:39:50 AM4/6/07
Włoska firma należąca do grupy BETTINI specjalizująca się w produkcji
elementów dla przemysły tekstylnego poszukuje pracownika na
stanowisko:

Lokalizacja:
województwo dolnośląskie, Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
Zarządzanie produkcją,
Nadzór nad jakością produkowanych elementów,
Uruchamianie nowych pras, urządzeń tnących i zaginających,
Ciągła współpraca z Planistą Zakładowym, Działami Logistyki i
Sprzedaży, Magazynem oraz Utrzymaniem Ruchu.
Szkolenia podległych pracowników.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
Wymagana znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego,
Obsługa komputera,
Zdolności organizacyjne,
Prawo jazdy,
Gotowość do rocznego wyjazdu na szkolenie do Włoch.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
(stanowisko: Kierownik-Dzierżóniów) zamieszczonego pod adresem:

www.aplikuj.pl