Google Gruppi non supporta più i nuovi post o le nuove iscrizioni Usenet. I contenuti storici continuano a essere visibili.

INZYNIER WSPARCIA SYSTEMOW INFORMATYCZNYCH / Warszawa / pilnie

0 visualizzazioni
Passa al primo messaggio da leggere

Net Media Consulting

da leggere,
4 set 2006, 15:57:2604/09/06
a
*** NET MEDIA CONSULTING:

Nasz Klient, jedna z największych i najbardziej efektywnie rozwijających się
instytucji finansowych na świecie pilnie poszukuje kandydatów na stanowiska:

INZYNIER WSPARCIA SYSTEMOW INFORMATYCZNYCH - aplikacje bankowe

*** Zakres obowiązków:
- Analiza danych pod kątem procesów związanych z uczestnictwem w funduszach
inwestycyjnych oraz przetwarzaniem transakcji finansowych
- Tworzenie i efektywna modyfikacja istniejących raportów
- Opieka nad prawidłowym działaniem systemów, identyfikacja i rozwiązywanie
problemów związanych z oprogramowaniem
- Identyfikacja błędów w oprogramowaniu i współpraca z zespołami
programistów

*** Wymagane umiejętności:
- Bardzo dobra znajomość problematyki relacyjnych baz danych (w tym SQL oraz
rozszerzenia proceduralne)
- Crystal Reports
- Pakiet MS Office ze znajomością VBA
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz zrozumienia
i tworzenia specyfikacji technicznej

*** Mile widziana znajomość:
- Microsoft SQL Server
- Narzędzia firmy Borland (Delphi, C++ Builder, JBuilder)
- Narzędzia wspomagające projektowanie relacyjnych baz danych (Power
Designer)

*** Oferujemy:
- Możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w pracy z różnorodnymi
technologiami oraz we współpracy z zespołami utrzymania infrastruktury
technicznej
- Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze usług finansowych
- Możliwość brania udziału w ambitnych projektach międzynarodowych
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje wraz ze zdjeciem prosimy kierowac na adres e-mail: ne...@vp.pl

Informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie nastepujacej tresci klauzuli: "Wyrazam zgode na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z
29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)

0 nuovi messaggi