Dismiss

Wrocław - Handlowiec

slawek

unread,
Feb 22, 2007, 5:28:51 AM2/22/07
Wroclawska firma Roner Sp. z o.o. zatrudni osobe na stanowisko
Handlowiec spełniające następujące kryteria:

Opis stanowiska:
- sprzedaż oprogramowania mobilnego firmy Roner
- pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi,
- tworzenie ofert handlowych.
- prowadzenie biura

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży oprogramowania
- min. średnie wykształcenie (mile widziane studentki),
- znajomość obsługi komputera,
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
- dyspozycyjność,
- konsekwencja,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz prowizję
zależną od wyników,
- duzo swobody w dzialaniu,
- szkolenia ,
- praca w młodym zespole,
- forma zatrudnienia: w początkowym okresie umowa zlecenie, następnie
umowa o pracę .

Wymiar czasu pracy:
- pełen wymiar czasu pracy.

Miejsce pracy:
- siedziba firmy we Wroclawiu.

Prosimy o dopisanie nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych
dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883).

Zgloszenia zawierajace CV, opatrzone klauzula dot. przetwarzania danych
osobowych na potrzeby rekrutacji, prosze wysylac wylacznie poczta
elektroniczna pod adres: pr...@roner.pl. W temacie prosze napisać
HANDLOWIEC.
Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Roner Sp. z O.O.
Ul Krzywoustego 82-86
51-166 Wrocław