Dismiss

SZUKAMY SPRZEDAWCY RTV/AGD - KALISZ

agnieszk...@okaypolska.pl

unread,
Apr 20, 2007, 7:16:00 AM4/20/07
to
OKAY POLSKA Sp. z o.o.
Firma OKAY Polska Sp. z o. o od ponad trzynastu lat z powodzeniem
zajmuje się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego i sprzętu RTV.
Przez ten czas zdobyła silną pozycję na rynku czeskim i słowackim.
Obecna ekspansja obejmuje Polskę i Austrię.

Do nowo otwartego sklepu w KALISZU poszukujemy kreatywnych i
dynamicznych osób na stanowisko:SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
profesjonalną obsługę klientów, aktywną sprzedaż oferowanych
produktów, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, budowanie
pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:
-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-zmysł handlowy, niekoniecznie poparty doświadczeniem na ww.
stanowisku
-zapał i entuzjazm
-znajomość branży RTV/AGD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-możliwość awansu w prężnie rozwijającej się firmie
-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-możliwość poszerzania kompetencji zawodowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia
30.04.2007 r. na adres:
okay.pr...@okaypolska.pl