Dismiss

Szczecin - Software Developer - praca stala

WhereAreYouNow Ltd

unread,
Apr 5, 2007, 9:30:17 AM4/5/07
Where Are You Now Ltd jest brytyjską firmą z branży internetowej, założoną w
2002 roku. Jej głównym produktem jest serwis www.wayn.com (jedna z 1300
najpopularniejszych witryn na świecie wg indexu Alexa.com), który gromadzi
internetową społeczność zorientowaną na podróże po świecie. Umożliwia on
utrzymywanie kontaktu za pomocą wirtualnych map oraz poznawanie nowych osób
w miejscach, które odwiedzili lub do których zamierzają się wybrać w
przyszłości. Posiadając ponad 6 mln klientów z ponad 220 krajów i biura w
Londynie oraz Szczecinie, firma gwarantuje swoim pracownikom stały,
dynamiczny rozwój.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:
Programista / Software Developer
(Miejsce pracy Szczecin)

Zakres obowiązków:
- Rozwijanie oprogramowania witryny internetowej wayn.com (Visual Basic,
Flash, MS SQL).
- Rozwijanie pomocniczych aplikacji narzędziowych dla platformy Windows
(C/C++, .NET).
- Udział w budowaniu nowych projektów pokrewnych dla wayn.com.

Nasze oczekiwania:
- Wiedza poparta doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w dowolnym języku
wyższego poziomu (VB, C/C++, Delphi, Java) lub tworzenia witryn
internetowych (HTML, JavaScript, CSS, PHP, JSP, ASP).
- Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz znajomość języka SQL.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Talent i zaangażowanie w pracę.
- Nie oczekujemy umiejętności graficznych oraz projektowania witryn www.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
(preferowane w języku angielskim) na adres: jo...@wayn.com

W temacie listu prosimy o podanie nazwy stanowiska i numeru referencyjnego
04/2007, a w treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawa o ochronie danych
osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. nr 133 poz. 883, z późn. zm.).