Dismiss

Warszawa / Administrator systemu

AC

unread,
Apr 11, 2007, 5:36:50 AM4/11/07
Centrum Przetwarzania Danych jednego z największych Banków w Polsce
poszukuje
kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Warszawie na
stanowisku:

ADMINISTRATOR Systemu

(MS EXCHANGE / ACTIVE DIRECTORY)

PODSTAWOWE ZADANIA

. Wsparcie dla procesu konsolidacji Active Directory oraz migracji i
konsolidacji MS Exchange.

. Utrzymanie i rozwój skonsolidowanych systemów MS Exchange i Active
Directory.

. Rozwój usług opartych o Active Directory (DNS, DHCP oraz inne
usługi sieciowe i autoryzacyjne).

. Projektowanie nowych rozwiązań z uwzględnieniem najnowszych
dostępnych technologii.

. Utrzymywanie kontaktów z firmami i zewnętrznymi konsultantami.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

a.. Minimum 3-letnie doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi
firmy Microsoft.
b.. Bardzo dobra znajomość MS Exchange, usług Active Directory i MS SQL.
c.. Posiadanie certyfikatów MCP / MCSE / MCSA.

Zgłoszenia wraz z klauzulą dot. ochrony danych osobowych, prosimy kierować
na skrzynkę e-mail: CIT...@interia.pl z dopiskiem "0703 / CPD_WSC /
Administrator", w terminie do 30 kwietnia 2007 roku.

Informujemy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami