Dismiss

Administrator aplikacji/Warszawa

IT Business Consulting Group

unread,
May 6, 2008, 6:22:16 AM5/6/08
to
Obowiązki i zakres odpowiedzialności
* Administracja i utrzymanie systemów informatycznych
* Poznanie systemów wewnątrz organizacji i utrzymywanie ich zgodnie z
wymogami wewnętrznymi i biznesowymi

Wymagania i kwalifikacje
* wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
* niezbędna znajomość Oracle, SQL, PL/SQL, UNIX, programowanie w shell
UNIX
* umiejętność porozumiewania się w j. angielskim
* znajomość aplikacji biurowych (MS Office Pro) - to jest chyba
oczywiste ale dla pewności warto o tym wspomnieć
* zdolność analitycznego myślenia
* odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność
* szybkie przyswajanie wiedzy

Dodatkowe:
* programowanie w Perl'u, JAVA, JSP
* znajomość platform serwerowych, rozwiązań clustrowych oraz zagadnień
sieciowych będzie dodatkowym atutem
* mile widziana znajomość zagadnień związanych z systemami
raportowania i hurtowniami danych
* praca przy systemach billingowych
* mile widziana znajomość systemów SMSC w tym protokołu UCP, JAVA,
WebMethods
* znajomość zagadnień finansowych oraz majątku firmy; doświadczenie w
pracy ze zintegrowanymi systemami finansowo-księgowymi (ERP);
* znajomość zagadnień związanych z działalnością Biura Obsługi
Klientów, Call Center i Telemarketingiem; doświadczenie w pracy z
systemem CRM

Miejsce pracy
Warszawa

Oferujemy
Możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach i kursach
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i powierzonych
obowiązków
Pracę w młodym i kreatywnym zespole
Przy projektach dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie IT

Okres współpracy i forma współpracy
3 miesiące - okres próbny, możliwość przedłużenia na czas
nieokreślony, opcjonalnie: umowa o pracę, umowa łączona (umowa o pracę
+ umowa zlecenie), umowa zlecenie oraz firma-firma.

Osoba do kontaktu,
Aneta Malacka
sour...@itbcg.pl
022 444 17 00
www.itbcg.pl