Dismiss

Myślenice / specjalista ds. e-commerce / praca stała

ARCHON+

unread,
Jan 5, 2007, 11:45:16 AM1/5/07
ARCHON+ jest wiodącym Biurem Projektów w dziedzinie opracowywania
i sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds e-commerce
Miejsce pracy: Myślenice

Zadania:
opieka i rozwój serwisów WWW
realizacja zadań związanych z marketingiem internetowym

Od kandydata oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości internetu
bardzo dobrej znajomości języka HTML
bardzo dobrej znajomości marketingu internetowego
znajomości języków PHP i SQL oraz technologii XML
znajomości systemów typu CMS oraz CRM
zdolności interpersonalnych
umiejętności pracy w stresie
dyspozycyjności
znajomości języka angielskiego

mile widziane:
znajomość VisualBasic, ActionScript
znajomość problematyki SEO
znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux i BSD
znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania
umiejętności administratora serwerów Linux, BSD, Windows
znajomość podstaw protokołów sieciowych
wykształcenie wyższe informatyczne lub marketingowe
prawo jazdy

Oferujemy:
pracę na pełen etat
dobre warunki pracy, interesujące zarobki,
przyjazną atmosferę w pracy,
pracę w młodym, zgodnym zespole i rozwijającej się stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV wraz z
listem motywacyjnym na adres:
ARCHON+ Biuro Projektów
Ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

lub na adres e-mail (w temacie maila prosimy napisać nazwę stanowiska)
arc...@archon.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".