Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Developer Unity 3D (Poznań)

7 views
Skip to first unread message

bi...@milado.pl

unread,
Jun 14, 2013, 4:28:49 AM6/14/13
to
Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest firmą doradztwa personalnego, która od blisko dziesięciu lat skutecznie prowadzi rekrutacje oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż, na terenie całego kraju.
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: http://www.milado.pl/

Naszym Klientem jest poznański oddział brytyjskiej firmy tworzącej oprogramowania dla branży telefonii komórkowej. Firma posiada centralę w Anglii oraz oddziały w USA, Irlandii, Kanadzie i Polsce. Aktualnie firma rozpoczęła nowy projekt związany z realizacją gry online 3D i do tego właśnie projektu poszukujemy:

Developer Unity 3D
(Poznań)
Nr ref. 689/06/2013

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
-Znasz w praktyce środowisko Unity 3D
-Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację w mowie i piśmie
-Znasz C#, JS, iOS/Android, JSON, będzie to Twój dodatkowy atut
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
-Współtworzeniem oprogramowania dla gry online w 3D
-Wdrażaniem nowych pomysłów i rozwiązań

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
-Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
-Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
-Stacjonarne miejsce pracy w Poznaniu
-Szkolenie wdrożeniowe
-Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnie jeden dzień w tygodniu)
-Laptop, Telefon, Tablet
-Kartę Multisport
-Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
-Ciekawą, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku dla dużych koncernów światowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekru...@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (689/06/2013).
Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).
0 new messages