Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[FF] Przeciagniecie kary na pulpit....

0 views
Skip to first unread message

FD

unread,
Nov 11, 2009, 6:45:46 AM11/11/09
to
..... od zawsze skutkowalo stworzeniem na pulpicie linku/skr�tu
Uzywalem tego codzienie.... tymczasem...
po aktualizacji do wersji 3.4 / 3.5 przeciagniecie karty na pulpit powoduje
otwarcie nowego okna przegladarki! wrrrrr

Jak to 'g' wy�aczyc? przejzalem opcje i nie widze nic co
by za to odpowiadalo.

zrozpaczony
k.

Krzysztof Mitko

unread,
Nov 11, 2009, 6:54:25 AM11/11/09
to
FD twierdzi, że:
> ..... od zawsze skutkowalo stworzeniem na pulpicie linku/skrótu

> Uzywalem tego codzienie.... tymczasem...
> po aktualizacji do wersji 3.4 / 3.5 przeciagniecie karty na pulpit powoduje
> otwarcie nowego okna przegladarki! wrrrrr
>
> Jak to 'g' wyłaczyc? przejzalem opcje i nie widze nic co
> by za to odpowiadalo.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/12276

--
Z pozdrowieniami,
Krzysztof Mitko

FD

unread,
Nov 12, 2009, 5:22:56 PM11/12/09
to
0 new messages