Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

jaka nawigacja najlepsza na trase PL -> DE

23 views
Skip to first unread message

mateusx6

unread,
Jul 31, 2008, 9:04:18 AM7/31/08
to
jaka nawigacja najlepsza na trase PL -> DE ? Ale chodzi mi o taką gdzie
wgram dwie mapy polski i niemiec, w ktorej trasa bedzie wyznaczona w calosci
bez potrzeby przelaczenia mapy.

Kell a

unread,
Jul 31, 2008, 9:26:02 AM7/31/08
to
"mateusx6" <mate...@wp.pl> wrote:

Nie trzeba wczytywac recznie map - przynajmniej w AM TT i igo.
To chyba standard.

mateusx6

unread,
Jul 31, 2008, 9:34:32 AM7/31/08
to
>
> Nie trzeba wczytywac recznie map - przynajmniej w AM TT i igo.
> To chyba standard.
>

myslalem ze w AM trzeba recznie przelaczyc mape z polski na niemcy. A gdzie
znajde mape tylko niemiec, aby dograc do polski?

Marcin J. Kowalczyk

unread,
Jul 31, 2008, 12:11:52 PM7/31/08
to
mateusx6 pisze:

W zestawie Automapa EU

MAREK

unread,
Jul 31, 2008, 4:37:41 PM7/31/08
to

Jak wyżej. W Automapie albo masz tylko Pl albo EUropę. Do czystej Pl nie
dograsz EU
W Igo np jest inaczej. Każdy kraj jest osobno.
Pytanie raczej powinno brzmieć, które mapy są dokladniejsze. Jeśli Igo są
takie jak na Polskę to możesz sobie darować - totalna kaszana. ALe słyszałem
dobre opinie, że tak nie jest.
Automapa jeśli chodzi o Polskę to jest przyzwoicie. Nie wiem jak na EU

Generalnie to do tych nawigacji jest dosłownie paru producentów. Więc jeśli
niedokładności, to wszędzie będą podobne od tego samego dostawcy mapy.

Marek


Maciej K. aka Sesjusz

unread,
Aug 11, 2008, 8:01:43 AM8/11/08
to
Witam!

W liście datowanym 31 lipca 2008 (15:04:18) napisano:

> jaka nawigacja najlepsza na trase PL -> DE ? Ale chodzi mi o taką gdzie
> wgram dwie mapy polski i niemiec, w ktorej trasa bedzie wyznaczona w calosci
> bez potrzeby przelaczenia mapy.

Garmin Nuvi 250W (przykladowo)/bez GP lub z GP (GPMapą) 2008.1.


--
Pozdrowienia,
Maciej Kurkiewicz aka Sesjusz
www.mkhobby.com

0 new messages