Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

co to za samochod?

21 views
Skip to first unread message

TDQ

unread,
Apr 29, 2012, 4:02:12 PM4/29/12
to
Co to za nowa bryka w garazu krolowej? Jaguar ale jaki?
http://imageshack.us/photo/my-images/841/jaguarjl.jpg/

TDQ

Hants

unread,
Apr 29, 2012, 5:42:52 PM4/29/12
to
"TDQ" <tdq.to...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:jnk6od$opj$1...@inews.gazeta.pl...
> Co to za nowa bryka w garazu krolowej? Jaguar ale jaki?
> http://imageshack.us/photo/my-images/841/jaguarjl.jpg/
>

To jest Bentley.

TDQ

unread,
Apr 29, 2012, 7:25:06 PM4/29/12
to

"Hants" <hants@CUT_ITvp.pl> wrote in message
news:4f9db5de$1...@news.home.net.pl...
To jest jaguar, przeciez widzialem. A moze z peugeotem pomylilem? ;) Nie
zrobilem zdjecia z tylu niestety.
Jest to nowy nabytek , (ten rok chyba albo koniec 2011). i nawet na stronie
palacu nie podaja.
Bentley jest - jako 'state car' bez rejestracji . Ale ma calkiem inny
wyglad. Zreszta tez byl w grupiue pojazdow ale pusty - z racji zlej pogody i
jazdy po blocie HM byla w range roverze.
TDQ

TDQ

unread,
Apr 29, 2012, 7:31:05 PM4/29/12
to

"Hants" <hants@CUT_ITvp.pl> wrote in message
news:4f9db5de$1...@news.home.net.pl...
Tu jest najswiezszy bentley:
http://www.autoblog.com/2012/04/23/bentley-honors-her-majestys-diamond-jubilee-with-60-special-mul/

TDQ

unread,
Apr 29, 2012, 8:47:49 PM4/29/12
to

"Hants" <hants@CUT_ITvp.pl> wrote in message
news:4f9db5de$1...@news.home.net.pl...
Na tym filmie jedzie jako trzeci (bentley pierwszy) . Ok 20sek filmu.

TDQ

unread,
Apr 29, 2012, 8:57:29 PM4/29/12
to

> Na tym filmie jedzie jako trzeci (bentley pierwszy) . Ok 20sek filmu.
>
kurcze link sie zgubil a edytowac nie moge.
http://www.youtube.com/watch?v=L50neD0KZ-A&feature=related

Hants

unread,
Apr 30, 2012, 5:12:52 AM4/30/12
to
"TDQ" <tdq.to...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:jnkilb$lut$1...@inews.gazeta.pl...

>> To jest Bentley.
> To jest jaguar, przeciez widzialem. A moze z peugeotem pomylilem? ;)

Faktycznie - moj blad - nie wznos sie za bardzo :-)

Hants - humble peasant niegodny wznosic oczy na dorozki Her Hajnes

TDQ

unread,
Apr 30, 2012, 8:34:52 AM4/30/12
to

"Hants" <hants@CUT_ITvp.pl> wrote in message
news:4f9e579a$1...@news.home.net.pl...
;-) hi

3m sie cieplo. W Walii prawie zima . brrrr (lato bylo w marcu)

Alojzik

unread,
Apr 30, 2012, 8:43:18 AM4/30/12
to
Dnia Mon, 30 Apr 2012 13:34:52 +0100, TDQ napisał(a):

> 3m sie cieplo. W Walii prawie zima . brrrr (lato bylo w marcu)

Statystycznie z poprzednim rokiem jest całkiem umiarkowana temperatura.
Zresztą dziś jest całkiem ciepło - 18 stopni w cieniu

--
pozdrowienia, alojzik
"Why do apple users have to hack everything in order to get it to work???
Iphone, OSx...what a joke. Get a PC...It just works

Hants

unread,
Apr 30, 2012, 9:11:22 AM4/30/12
to
"Alojzik" <no...@here.com> wrote in message
news:pmit4mwl...@zmywak.com...
> Dnia Mon, 30 Apr 2012 13:34:52 +0100, TDQ napisał(a):
>
>> 3m sie cieplo. W Walii prawie zima . brrrr (lato bylo w marcu)
>
> Statystycznie z poprzednim rokiem jest całkiem umiarkowana temperatura.
> Zresztą dziś jest całkiem ciepło - 18 stopni w cieniu

Ale pizga tak, ze mnie z kajaka wczoraj prawie wywiało.
Od jutra swięty spokój:

http://www.windfinder.com/forecast/solent_mrsc
http://www.bramblemet.co.uk/(S(qpuyqtytg51ha0vcu04gs23i))/default.aspx
http://www.weather-file.com/lymington/


Hants

unread,
Apr 30, 2012, 9:12:43 AM4/30/12
to
"TDQ" <tdq.to...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:jnm0tf$fkb$1...@inews.gazeta.pl...
>
> 3m sie cieplo. W Walii prawie zima . brrrr (lato bylo w marcu)

Dlatego w maju wyjatkowo spadamy na Isles of Scilly. Tryfana pozniej
podepcze. :-)

Alojzik

unread,
Apr 30, 2012, 9:22:28 AM4/30/12
to
Dnia Mon, 30 Apr 2012 14:11:22 +0100, Hants napisał(a):

> Ale pizga tak, ze mnie z kajaka wczoraj prawie wywiało.
> Od jutra swięty spokój:
>
> http://www.windfinder.com/forecast/solent_mrsc

Solent? Kajakiem po morzu??? Toż to prawie jak hulajnogą po autostradzie,
brrrr...
Żaglówek tam gdzieś tanio nie macie? Popływałbym znów, w województwie
londyńskim są tylko na Tamizie, jak im się to nie rozpuści w tej brudnej
zupie.

Hants

unread,
Apr 30, 2012, 9:50:43 AM4/30/12
to
"Alojzik" <no...@here.com> wrote in message
news:1ckiu7sg...@zmywak.com...
> Dnia Mon, 30 Apr 2012 14:11:22 +0100, Hants napisał(a):
>
>> Ale pizga tak, ze mnie z kajaka wczoraj prawie wywiało.
>> Od jutra swięty spokój:
>>
>> http://www.windfinder.com/forecast/solent_mrsc
>
> Solent? Kajakiem po morzu??? Toż to prawie jak hulajnogą po autostradzie,
> brrrr...
> Żaglówek tam gdzieś tanio nie macie? Popływałbym znów, w województwie
> londyńskim są tylko na Tamizie, jak im się to nie rozpuści w tej brudnej
> zupie.

3 dni dookoła IoW, połączone z dzikimi campingami - miodzio...

Małe, stare zaglówki są tanie. Sporo tańsze od kajaków, ale droższe w
utrzymaniu: slip, przyczepka, parking, naprawy, etc.

Jachty? hmm... http://www.bucklers.co.uk/page/prices
Moze na emeryturze :-)

Kup sobie RIB :-)






Alojzik

unread,
Apr 30, 2012, 10:11:00 AM4/30/12
to
Dnia Mon, 30 Apr 2012 14:50:43 +0100, Hants napisał(a):

> 3 dni dookoła IoW, połączone z dzikimi campingami - miodzio...
>
> Małe, stare zaglówki są tanie. Sporo tańsze od kajaków, ale droższe w
> utrzymaniu: slip, przyczepka, parking, naprawy, etc.
>
> Jachty? hmm... http://www.bucklers.co.uk/page/prices
> Moze na emeryturze :-)
>
> Kup sobie RIB :-)

Daj spokój, nie muszę kupować browaru, żeby się piwa napić.

whitey

unread,
Apr 30, 2012, 10:18:30 AM4/30/12
to
xcweather.co.uk
bardzo zacnie bylo, na desce ;-). ciezko do roboty sie wraca po takich
hawajach...
pozdrawiam

--
whitey

TDQ

unread,
Apr 30, 2012, 11:08:48 AM4/30/12
to

> Zresztą dziś jest całkiem ciepło - 18 stopni w cieniu
>

U mnie na wsi dzisiaj okolo 10-12, zimny wiatr, Co pol godziny przelotny
deszcz itp.
Wczoraj wieczorem przejechalem sie skuterkiem do tesco tuz przed
zamknieciem. Jakies 500m .Rekawic nie wzialem - prawie mi rece odpadly ;)
brrr.

"Looking for the summer".

TDQ

Bronek Kozicki

unread,
Apr 30, 2012, 3:07:24 PM4/30/12
to
zdecydowanie jaguar (20-25s filmu)


B.

0 new messages