Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Witam

0 views
Skip to first unread message

LuckyLuciano

unread,
Oct 17, 2007, 5:52:35 PM10/17/07
to
Co tam słychać na grupie ? Czy Wysmrodzki jeszcze tutaj czatuje czy
zrozumiał że na http://www.czat.wp.pl/ znajdzie sobie więcej kolegów którzy
mu pomogą w tworzeniu nowego bloga o jego własnych kompleksach i chorobie
maniakalno-psychicznej związanej z robieniem kibla w sieci Pozdrawiam cię
gorąco Adaś Twój Kolega z Grupy :-)


"! MEGATRÓÓL !"

unread,
Oct 19, 2007, 1:10:33 PM10/19/07
to
Użytkownik LuckyLuciano napisał:


STEGO CO WJEM TO RóCHA TWOJą STARą

--


! PÓWIEC ! SFÓJEJ ! MATCE ! ŻÓ ! BĘDZIÓ ! SIÓ ! DZIAŁÓ !

iwanos

unread,
Oct 19, 2007, 5:16:54 PM10/19/07
to

Użytkownik "LuckyLuciano" <LuckyL...@autograf.pl> napisał w wiadomości
news:ff6075$tul$1...@news.onet.pl...

otpierdol sie od niego bo on własnie rÓha myszoskoczki

"! MEGATRÓÓL !"

unread,
Oct 19, 2007, 5:36:36 PM10/19/07
to
Użytkownik iwanos napisał:

ORAZ SFOJą STARą

LuckyLuciano

unread,
Oct 20, 2007, 3:56:58 PM10/20/07
to
Człowieku byś coś sensownego napisał a nie wyzywał sie jak gówniarz pod
blokiem myślisz że nie wiem że ci starszuszek podaje prosto w Jape jak
idziesz spać po wieczorynce na twoim miejscu skorzystał bym z pomocy dobrego
terapeuty może jeszcze ci pomogą dzieciaku a starszuszka przecwelą na
kratami Pozdro Przekarz staruszkowi że życze mu wydziaranej kropeczki za
Uchem :)


iwanos

unread,
Oct 20, 2007, 5:44:49 PM10/20/07
to

Użytkownik "LuckyLuciano" <LuckyL...@autograf.pl> napisał w wiadomości
news:ffdmid$u13$1...@news.onet.pl...

jakbys miał jaja to bys wiedział ze to był atak na Adasia
lecz tym postem sprawiłes ze juz jestes podkurwinom a reszta bandy jak znam
zycie juz ruha tfojom matjulę za pojare od viceroya
mam racje APEDÓ ?

kajus44

unread,
Oct 20, 2007, 5:59:21 PM10/20/07
to
wiadomość:ffdt6l$f8t$1...@nemesis.news.tpi.pl,
nadawca:iwanos

Midała za cztery POKEMONY z czipsóf

MichaelData

unread,
Oct 20, 2007, 7:09:32 PM10/20/07
to
"LuckyLuciano" nawydziwiał(a) w wiadomości ID news:ffdmid$u13$1...@news.onet.pl

Masz kilka kropek(........) i kilka przecinków (,,,,,,,,), proszę powstawiaj je
do tej wypowiedzi żebym wiedział o czym piszesz. Możesz użyć równiez kilku
WIELKICH liter ale zgodnie z zastosowaniem. Słownika też użyj.

--
Michael________
______/) /\ | /\
"Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to you
as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)

iwanos

unread,
Oct 20, 2007, 7:35:55 PM10/20/07
to
> Masz kilka kropek(........) i kilka przecinków (,,,,,,,,), proszę
> powstawiaj je do tej wypowiedzi żebym wiedział o czym piszesz. Możesz użyć
> równiez kilku WIELKICH liter ale zgodnie z zastosowaniem. Słownika też
> użyj.

lol

iwanos

unread,
Oct 20, 2007, 7:36:57 PM10/20/07
to
> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf

kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony

kajus44

unread,
Oct 20, 2007, 7:51:09 PM10/20/07
to
wiadomość:ffe3ge$i0a$1...@atlantis.news.tpi.pl,
nadawca:iwanos

>> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf
>
> kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony

Na kredyt?! Noto jestem cztery plakietki z pikaczu w plecy.

Stanisław Halik

unread,
Oct 21, 2007, 9:03:41 PM10/21/07
to
thus spoke kajus44 <kajus4...@interia.pl>:

Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?

--
"Beware of bugs in the above code; I have only proved it
correct, not tried it." -- Donald Knuth

iwanos

unread,
Oct 22, 2007, 1:27:57 AM10/22/07
to
> Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?

stasiu stasiu podrap sie po jasiu


kajus44

unread,
Oct 22, 2007, 2:27:19 AM10/22/07
to
wiadomość:ffgstd$5tv$1...@news2.task.gda.pl,
nadawca:Stanisław Halik

> thus spoke kajus44 <kajus4...@interia.pl>:
>> wiadomość:ffe3ge$i0a$1...@atlantis.news.tpi.pl,
>> nadawca:iwanos
>>>> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf
>>> kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony
>> Na kredyt?! Noto jestem cztery plakietki z pikaczu w plecy.
>
> Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?

Jestem Trollem i jestem z tego dumny!
! Ó !

ps.
Jak tam w świecie wielkiej finansjery i kurewstwa?

Skrypek

unread,
Oct 22, 2007, 4:44:16 AM10/22/07
to
kajus44 nabazgrał:

> wiadomość:ffgstd$5tv$1...@news2.task.gda.pl,
> nadawca:Stanisław Halik
>> thus spoke kajus44 <kajus4...@interia.pl>:
>>> wiadomość:ffe3ge$i0a$1...@atlantis.news.tpi.pl,
>>> nadawca:iwanos
>>>>> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf
>>>> kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony
>>> Na kredyt?! Noto jestem cztery plakietki z pikaczu w plecy.
>>
>> Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?
>
> Jestem Trollem i jestem z tego dumny!
> ! Ó !

!! VV ! TRÓLL PRIDE ! VV !!

Basket

unread,
Oct 23, 2007, 5:44:03 PM10/23/07
to
Skrypek pisze:

czy moga polecic panowie jakas lektórę z serii "nie tylko dla orłów" o
tym jak zostac trolem? kolega mi powiedzial ze na allegro jest wszystko
jednak znalazlem tylko http://skocz.pl/trooll . a jak wpisze w
wyszukiwarce góógle chasło "jak zostac królem" odpowiada mi ona "Czy
chodziło Ci o: jak zostać królem" prosze o pomoc

załączając pozdrowienia
B.

--
halo, panie zulu,
co pan do chuja wacława wyczynia?
przeciez to jest kurwa pralka a nie telewizor
/miś przeklinak/

MichaelData

unread,
Oct 23, 2007, 6:18:07 PM10/23/07
to
"Basket" nawydziwiał(a) w wiadomości ID news:fflpv4$cid$1...@inews.gazeta.pl

> a jak wpisze w wyszukiwarce góógle chasło "jak zostac królem" odpowiada mi ona
> "Czy chodziło Ci o: jak zostać królem" prosze o pomoc
> załączając pozdrowienia

Dziwne, jak jak wpisuję "jak zostać królem" to google mi sie pyta : chodziło Ci
o: jak zostać trollem

Diabełson

unread,
Oct 24, 2007, 3:25:39 PM10/24/07
to
iwanos pisze:

óstatnio zaczołóje ubijac na mienso ->>
http://img88.imageshack.us/img88/9701/myszoskoczekyd0.jpg

Diabełson

unread,
Oct 24, 2007, 3:26:24 PM10/24/07
to
Stanisław Halik pisze:

> thus spoke kajus44 <kajus4...@interia.pl>:
>
>> wiadomość:ffe3ge$i0a$1...@atlantis.news.tpi.pl,
>> nadawca:iwanos
>>>> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf
>
>>> kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony
>
>> Na kredyt?! Noto jestem cztery plakietki z pikaczu w plecy.
>
> Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?
>
TERAZ odpisałem trolowi

Diabełson

unread,
Oct 24, 2007, 3:27:32 PM10/24/07
to
MichaelData pisze:

> "Basket" nawydziwiał(a) w wiadomości ID news:fflpv4$cid$1...@inews.gazeta.pl
>> a jak wpisze w wyszukiwarce góógle chasło "jak zostac królem"
>> odpowiada mi ona "Czy chodziło Ci o: jak zostać królem" prosze o pomoc
>> załączając pozdrowienia
>
> Dziwne, jak jak wpisuję "jak zostać królem" to google mi sie pyta :
> chodziło Ci o: jak zostać trollem
>
>
to to akórat wiesz bez podpowiedzi

iwanos

unread,
Oct 24, 2007, 4:01:18 PM10/24/07
to

> óstatnio zaczołóje ubijac na mienso ->>
> http://img88.imageshack.us/img88/9701/myszoskoczekyd0.jpg

jego przedostatnia kochanka

Skrypek

unread,
Oct 24, 2007, 4:45:41 PM10/24/07
to
Diabełson nabazgrał:

Jak wpisałem w gugle Halik to wypluło mi jego zdjęcia rodzinne:
http://img180.imageshack.us/img180/8218/236041174to8.jpg

"! GENERÓŁ ! ITALJA ! ÓÓÓ !"

unread,
Oct 30, 2007, 10:01:27 AM10/30/07
to
Użytkownik kajus44 napisał:

A CO KURVA GAZET NIE CZYTASZ ?

--
! GENERÓŁ ! ITALJA ! ÓÓÓ !
! SZÓRÓF ! ADMIN ! PÓLESKIGO ! INTERNETÓ !
! MAGJISTER ! INRZYNIER ! DÓKTÓR ! GENERÓŁ ! ITALJA ! ÓÓÓ !
! POZDRAWIAM ! CIE ! GENERÓLE ! ITALJA ! ÓÓÓ !
! GEN.ITALJA !

"! MEGATRÓÓL !"

unread,
Oct 30, 2007, 10:06:56 AM10/30/07
to
Użytkownik iwanos napisał:

JA órzywam słownika, jak przyjdzie to mnie mama halika
daje jej do pottarcia pipska po ruchaniu z mojim psem

Damian G.

unread,
Oct 30, 2007, 10:34:14 AM10/30/07
to
Basket pisze:

> Skrypek pisze:
>> kajus44 nabazgrał:
>>> wiadomość:ffgstd$5tv$1...@news2.task.gda.pl,
>>> nadawca:Stanisław Halik
>>>> thus spoke kajus44 <kajus4...@interia.pl>:
>>>>> wiadomość:ffe3ge$i0a$1...@atlantis.news.tpi.pl,
>>>>> nadawca:iwanos
>>>>>>> Midała za cztery POKEMONY z czipsóf
>>>>>> kumplowi ta kurva dała za obiecane cztery pokemony
>>>>> Na kredyt?! Noto jestem cztery plakietki z pikaczu w plecy.
>>>>
>>>> Odpisujesz trollowi. Ładnie to tak?
>>>
>>> Jestem Trollem i jestem z tego dumny!
>>> ! Ó !
>>
>> !! VV ! TRÓLL PRIDE ! VV !!
>>
>
> czy moga polecic panowie jakas lektórę z serii "nie tylko dla orłów" o
> tym jak zostac trolem? kolega mi powiedzial ze na allegro jest wszystko
> jednak znalazlem tylko http://skocz.pl/trooll . a jak wpisze w
> wyszukiwarce góógle chasło "jak zostac królem" odpowiada mi ona "Czy
> chodziło Ci o: jak zostać królem" prosze o pomoc
>
> załączając pozdrowienia
> B.
>
http://tezeusz.salon24.pl/22333,index.html

"! MEGATRÓÓL !"

unread,
Oct 30, 2007, 2:47:41 PM10/30/07
to
Użytkownik Damian G. napisał:

>>
> http://tezeusz.salon24.pl/22333,index.html

ale pierdóły. nie czytałęm togo bo przyszła twoja stara ómyć mi podłoge
w kiblu i jak zwykle ótkwiła jej szczota od sracza w piździe ale tym
razem musiałem polać ją wrzątkiem żeby się odkleiło.

dmx

unread,
Nov 2, 2007, 6:03:29 AM11/2/07
to
LuckyLuciano pisze:

> Co tam słychać na grupie ? Czy Wysmrodzki jeszcze tutaj czatuje
Sam jesteś wysmrodkiem

> czy zrozumiał że na http://www.czat.wp.pl/ znajdzie sobie więcej kolegów którzy
> mu pomogą w tworzeniu nowego bloga o jego własnych kompleksach i chorobie
> maniakalno-psychicznej związanej z robieniem kibla w sieci

Maniakalno-psychiczna? To stek psychologicznych bzdur!

> Pozdrawiam cię
> gorąco Adaś Twój Kolega z Grupy :-)
>
>

SIAT DA FAK AP!


--

(: D-M-X :)
"Programowanie obiektowe jest jak seks - wszyscy o tym mówią, mało kto
robi, a każdy robi to źle" - anonim

Diabełson

unread,
Nov 4, 2007, 1:50:22 PM11/4/07
to
dmx pisze:

> LuckyLuciano pisze:
>> Co tam słychać na grupie ? Czy Wysmrodzki jeszcze tutaj czatuje
> Sam jesteś wysmrodkiem
>
>> czy zrozumiał że na http://www.czat.wp.pl/ znajdzie sobie więcej
>> kolegów którzy mu pomogą w tworzeniu nowego bloga o jego własnych
>> kompleksach i chorobie maniakalno-psychicznej związanej z robieniem
>> kibla w sieci
> Maniakalno-psychiczna? To stek psychologicznych bzdur!
>
>> Pozdrawiam cię gorąco Adaś Twój Kolega z Grupy :-)
>>
>
> SIAT DA FAK AP!
>
>
wykurwiasz rajt nał ścierko
0 new messages