>
GóVóVó
--
JuSeV
Dlaczego dajesz spacje przed pytajnikiem? Zastanawiasz się czy chcesz sie
zapytać?
Dlaczego cytując poprzednika piszesz NAD jego tekstem, wychodzac na idiotę
który chce pokazać ze jego tekst obecny jest wczesniejszy niz poprzednika?
Dlaczego zadajesz pytanie w języku angielskim na polskiej grupie?
Dlaczego wrzeszczysz w temacie (pisownia z capslokiem) o godz: 23:22?
Dlaczego zadajesz pytanie w temacie a nie podajesz żadnej tresci posta?
Listy też piszesz na kopercie i wkładasz do srodka pustą kartkę?
Dlaczego nie zadeklarowałeś kodowania w swoim czytniku zmuszając mnie zebym
sie domyślał ze to ISO?
Możesz wypierdalać. Popełniłes praktycznie wszystkie mozliwe błędy
(dozwolony jest jeden).
VYKURVIAY
--
MichaelData
Sygnaturka sponsorowana:
http://wpisz.sobie.pl
Teraz możesz już nawet VYKURVIAĆ W PODSKOKACH.
Wymieniasz punkty na nagrodę czy zbierasz dalej?
Ok nie chcę zaczynać ale to chyba dziecko neostrady.
Dowód:
Organization: TP - http://www.tp.pl/
...
NNTP-Posting-Host: (...).neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez komentarza :(