a jakom masz wersje notatnika ?
w takim razie wychodzi na to że musisz zapłodnić IKSEŁKĘ
to niemoszliwe ona ma spirale ze starego resora
ponoc ma mały mak pferson od stara w dópje
chfilowo ot stara, ale ginekolog-patolog jósz ot kamaza przepisał na
nowy rok
ÓÓÓ od 2010 bedzie miał możliwosc założenia od jelcza \
> jak shakowac gg ?
W profilu sobie wpisujesz:
imię: Server
nazwisko: Hacker
nick: NetBus
miejsce zamieszkania: chwilowo Pentagon
- w stanie opisowym wpisujesz "jestem najlepszy hacker, moge zobaczyć co
masz w kieszeni - to tylko kwestia czasu" i w ten sposób shakowałeś gg.
Oczywiście nie zapomnij zainstalować najnowszej wersji painta i
notatnika...
--
--------
TadeuszFantom
http://www.hakerczat.prv.pl/
http://www.nowyglogow.prv.pl/
--
Posted Via Newsfeeds.com Premium Usenet Newsgroup Service
----------------------------------------------------------
http://www.Newsfeeds.com