czy ktoś pomoże mi robić miasto

27 views
Skip to first unread message

mikołaj kulczycki - gajdek

unread,
May 2, 2012, 6:05:58 AM5/2/12
to 3d...@googlegroups.com
czy ktoś pomoże mi robić moje miasto sanok

Bubus

unread,
May 18, 2012, 5:16:38 PM5/18/12
to 3d...@googlegroups.com
Witam. Zrób kilka modeli a dopiero potem proś o pomoc. Przecież w Sanoku nie ma  żadnego budynku 3D ( poza stadionem ). Poza tym rozdzielczość zdjęć terenu jest bardzo kiepska, więc nie sądzę, aby ktoś Ci pomógł.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages